Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Ostrów Mazowiecka

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Ostrów Mazowiecka

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

360 000 zł2 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 2000 m2 w najbardziej atrakcyjnej lokalizacji w Ostrowi Mazowieckiej, w najlepszej części miasta przy ul. Bielskiej pomiędzy ul. Jodłową a Lazurową. Teren działki jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lubiejewska

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

1 839 950 zł5 257 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Ostrów Mazowiecka, ul. Lubiejewska 79, nieruchomość utwardzona, pod działalność gospodarczą (strefa przemysłowo - usługowa). Powierzchnia działki to 5257 m2. Na działce prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bielska

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

360 000 zł2 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Lubiejewska

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

1 839 950 zł5 257 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Piaskowa

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

385 130 zł2 027 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę usługowo-budowlaną o powierzchni 2000m2 z doprowadzonymi mediami (gaz, prąd, woda, kanalizacja) oraz utwardzonym dojazdem. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ostrów Mazowiecka

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

1 500 000 zł493 m² 3 044,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:16 049 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość usługowa położona w Przyjmach k. Poręby 101 przy drodze ekspresowej S8 (warszawa Białystok) pomiędzy Ostrowią Mazowiecką, a Wyszkowem, 75 km na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostrów Mazowiecka

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Sprzedam dom z dużą działką z garażem w spokojnej okolicy. Ogrzewanie na piec gazowy i piec węglowy. Więcej informacji udzielam telefonicznie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ostrów Mazowiecka

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

49 999 zł1 170 m² 42,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker możliwość zakupu na raty! Cena przy zakupie gotówką: od 49999 zł Cena przy płatności na raty: opłata wstępna: 13 000 zł Raty: 24 raty po 2166 zł Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ostrów Mazowiecka

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

69 900 zł955 m² 73,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej, malowniczej okolicy, a jednocześnie chcesz mieć wszystko w zasięgu ręki? Ta wyjątkowa oferta to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Kompleks działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Okrzei

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

48,08 zł/m²52 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Wynajmę lokal handlowo-usługowy o powierzchni 52m2., usytuowany na parterze w bloku przy ul Okrzei 10 obok Ośrodka Zdrowia w okolicy ratusza. Lokal posiada duże witryny, aneks kuchenny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ostrów Mazowiecka

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

69 900 zł955 m² 73,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Ostrów Mazowiecka

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

1 510 000 zł13 075 m² 115,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę przemysłowo budowlaną nr 2499. Działka położona w Ostrowi Mazowieckiej niedaleko ul Wiśniowej i trasy S8, około godziny jazdy od Warszawy. Zapraszam do kontaktu For sale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Małkińska

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

1 200 000 zł8 382 m² 143,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa ulica małkińska ok 83 ar. przeznaczenie podstawowe teren usług, przeznaczenie dopuszczalne składy, magazyny, urządzenia towarzyszące. Idealne miejsce dla budowy składu budowlanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Brokowska

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

245 000 zł101 m² 2 425,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Sprzedam dom w Małkini Górnej ul. Brokowska 51 Rok budowy 1985, działka 1111m2, dom 101m2 + piwnica + murowany budynek gosp. 36m2 Cena 245.000,00 zł do negocjacji KUPUJĄCY NIE PŁACI ŻADNEJ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ostrów Mazowiecka

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

69 900 zł955 m² 73,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 : /paulinowo Marzysz o własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona, ul. Duboisa

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzialka o pow.1000mk.Na działce znajduje się dom drewniany ok.70mk.Domek wymaga remontu.Dojazd do działki z dwóch stron od ul.Duboisa i od ul.Harusewicza. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bielska

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

360 000 zł2 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Lubiejewska

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

1 839 950 zł5 257 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ostrów Mazowiecka

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

69 900 zł955 m² 73,19 zł/m²

 

 

 

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

1 900 zł46 m² 40,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ustawne 2-pokojowe mieszkanie w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. Lubiejswskiej 2D. Nieruchomość ma powierzchnię 46,40 m2 i znajduje się na 1 piętrze. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Biała

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

2 100 000 zł8 545 m² 245,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka inwestycyjna 8 545 m - Ostrów Mazowiecka, ul. Biała Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o numerze ewidencyjnym 925/2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Różańska

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

5 999 999 zł3 374 m² 1 778,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dla Twojego biznesu! Prezentujemy budynek handlowo - usługowy o powierzchni 3374 m2 (parter 1821 m2 oraz piętro 1553 m2) usytuowaną na działce o powierzchni 4380 m2. Obiekt jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, ul. Różańska

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

5 999 999 zł3 374 m² 1 778,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ostrów Mazowiecka

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

1 692 000 zł175 100 m² 9,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji, w drodze elektronicznej, nieruchomości zabudowanej, położonej przy Pawła Jasienicy 42, jasienica, 07-304 Ostrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bielska

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

400 000 zł2 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Lubiejewska

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

2 102 800 zł5 257 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Książęca

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

269 000 zł2 000 m² 134,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentuję Państwu działkę w spokojnej okolicy w centrum Ostrowi Mazowieckiej. Działka inwestycyjna z potencjałem na inwestycję pod działalność gospodarczą , budowę domu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Książęca

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

150 000 zł825 m² 181,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentuję Państwu do sprzedania działkę budowlana w Ostrowi Mazowieckiej przy ulicy Książęcej o powierzchni 825m2 Nieruchomość znajduje się w lokalizacji graniczącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fabryczna

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

290 000 zł59 m² 4 920,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Lokal mieszkalny składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju oraz pomieszczeń przynależnych : 2 piwnic, pomieszczenia gospodarczego i garażu. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Legionowa

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

297 000 zł1 700 m² 174,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Prezentuję Państwu do sprzedania działkę wraz z pięknym starym drewnianym 100 letnim domem o powierzchni użytkowej 73 m 2 wybudowany z bala, położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kolarska

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę nowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100m2 znajdujący się na parterze w nowo wybudowanym bloku przy ul. Kolarskiej 17 w Ostrowi Mazowieckiej. Lokal idealnie nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. 3-go Maja

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

750 000 zł105 m² 7 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 105m2 zlokalizowany w centrum Ostrowi Mazowieckiej, przy ulicy 3 maja. Lokal usytuowany przy jednej z głównych ulic miasta, w pasażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

379 000 zł61 m² 6 257,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w Ostrowi Mazowieckiej przy ulicy Armii Krajowej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze i posiada piwnicę. Powierzchnia to 60,5 m2. W bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fabryczna

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

255 000 zł56 m² 4 774,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 2 pokojowe z ogrodem w spokojnej okolicy. Oferuję Państwu na sprzedaż, przestronną nieruchomość o powierzchni 56 m2, położoną w bardzo cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Broniewskiego

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

590 000 zł108 m² 5 462,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący, położony w Ostrowi Mazowieckiej przy ulicy Broniewskiego na działce o powierzchni 612 m2. Dom ma powierzchnię 108 m2 + podpiwniczenie 54 m2. Jego dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rodziewiczówny

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

690 000 zł363 m² 1 900,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prezentuję Państwu na sprzedaż duży dom na 600 metrowej działce o powierzchni użytkowej 363m2 w tym 220m2 m powierzchnia użytkowa domu , 150 m piwnica i garaż. Dodatkowo na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sportowa

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dawiolbud przedstawia Państwu nowoczesną inwestycję na ul. Sportowej w Ostrowi Mazowieckiej. Jedyny taki projekt w okolicy! Mieszkania bezczynszowe wykonane w najnowszym designie są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fabryczna

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

265 000 zł56 m² 4 774,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Legionowa

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

297 000 zł1 700 m² 174,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Książęca

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

269 000 zł2 000 m² 134,50 zł/m²

 

 

 

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

132 000 zł61 m² 2 163,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 048 m²

W imieniu wierzyciela, przekazujemy informacje o I terminie licytacji komorniczej Wszelkie zapytania prosimy kierować do: komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Ostrowi Mazowieckiej Daniela.